Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej

Odnowa, Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam

Formacja wstawienników

Materiały skierowane są wyłącznie dla osób posłanych przez Liderów i Pasterzy wspólnot Odnowy Archidiecezji Lubelskiej. Hasła do transmisji wysyłamy drogą mailową wyłącznie osobom zarejestrowanym na wydarzenie. 

Formacja wstawienników organizowana przez koordynacyjną diakonię wstawienniczą, składa się z 3 spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli sposobność pogłębienia relacji z Bogiem, zdobycia wiedzy i w miarę możliwości doświadczenia warsztatowego z zakresu posługi modlitwą wstawienniczą. Tematy konferencji: modlitwa wstawiennicza w tradycji i historii Kościoła, kim jest wstawiennik, o modlitwie nie tylko wstawienniczej, rozeznawanie i walka duchowa, dojrzałość i świadomość osoby podejmującej posługę modlitwy wstawienniczej, charyzmaty, roztropność, uważność.

Głoszący i prowadzący spotkania:
o. Piotr Krawczyk OFMCap - kapłan odpowiedzialny za formację wstawienników w Koordynacji wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej , pasterz wspólnoty Miłosierny Samarytanian na Poczekajce, osoba z wieloletnim doświadczeniem posługi modlitwą wstawienniczą, doświadczony kierownik duchowy, ewangelizator z wielkim sercem do posługi.


Ewa Cywińska - odpowiedzialna za formację wstawienników w Koordynacji wspólnot Odnowy w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej, była liderką wspólnoty "Nowe Jeruzalem" w Lublinie, osoba z ogromnym doświadczeniem posługi modlitwą wstawienniczą i prowadzeniem warsztatów, ewangelizatorka, formatorka


Stała Formacja wstawienników - Etap 3

data: 7 maja 2021r., godz. 19:00, Lublin

W związku z problemami w przeprowadzeniu transmisji, trzecie spotkanie wyślemy niebawem wszystkim zarejestrowanym.
Przepraszamy za problemy.

Szkoła Animatora
Zapisy na dalsze etapy Szkoły Proroków 2.0 są już ...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Masz już konto? Zaloguj się tu
Gość
wtorek, 28 wrzesień 2021
Jeśli chcesz się zarejestrować, prosimy wypełnić następujące pola: nazwa użytkownika i imię i nazwisko.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://odnowa.lublin.pl/