Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z życia wspólnot w Archidiecezji Lubelskiej

Kurs Nowe Życie

Ten kurs jest częścią programu międzynarodowej sieci Szkół Nowej Ewangelizacji, które powstały jako jedna z odpowiedzi na wezwanie Jana Pawła II. Zawiera odmienny w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka. Adresowany jest zarówno do osób, które chcą doświadczyć miłości Boga, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe.

DLA KOGO?
Mogą w nim uczestniczyć
zarówno ci, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i ci, którzy tego nie dostrzegają. Kurs jest prowadzony w większości przez osoby świeckie, podobne do Ciebie, zarówno przez młodych, jak i małżonków oraz osoby dojrzałe. Nie znajdziesz na nim nudnych kazań, czy katechez wygłaszanych w oderwaniu od rzeczywistości.

Wszystkie osoby z ekipy najpierw taki kurs przeżyły same i wszystko co na kursie mówią bazuje na tym, co same przeżyły. Tak więc pod pewnym względem cały Kurs jest wielkim świadectwem zwykłych osób, które doświadczyły miłości Boga. Celem weekendu jest pomoc Tobie w odnalezieniu żywego i zainteresowanego Tobą Boga. Doświadczenie Jego miłości jest najcenniejsze w życiu każdego człowieka, daje ożywienie i umocnienie serca. Doświadczając tego, że jesteś kochany/kochana przez Stwórcę i że On jest Ojcem pełnym dobroci zdobędziesz nowe siły do życia i dzielenia się miłością z innymi.

Wstań z kanapy i wyjdź Bogu na spotkanie! On chce Ci dać zupełnie NOWE ŻYCIE!

INFORMACJE DODATKOWE:
Kurs ma charakter DOCHODZONY (bez możliwości noclegu). 
Zapewniamy obiad i kolacje (śniadanie we własnym zakresie).
Kurs ten jest przeznaczony dla wszystkich osób, które ukończyły 18 lat.

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegóły wydarzenia

Data 16-11-2018 17:00
Zakończenie wydarzenia 18-11-2018 14:00
Maksymalna liczba uczestników 50
Zakończenie rejestracji przez internet 12-11-2018 23:00
Cena / os. 50.00zł
Miejsce KUL
Rejestracja na to wydarzenie została zakończona.

Mapa dojazdu

Udostępnij wydarzenie: