Wydarzenia

Najważniejsze wydarzenia z życia wspólnot w Archidiecezji Lubelskiej

Gorąco proszę o modlitwę w intencji całkowitego uzdrowienia dla mojej Mamy - Róży, absolutne uniknięcie leczenia chemią i potwierdzenie uzdrowienia na papierze. Z darem łączności w modlitwie w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie.
Proszę o uzdrowienie duszy i ciała dla Joanny w dniu 40 urodzin. O dar pojednania w rodzinie. Łaski Boże dla Stefana i odbudowę relacji rodzinnych
Proszę o łaskę sakramentu pokuty i pojednania dla Piotra i uzdrowienie nogi dla Janusza

Magdalena

Serdecznie proszę o modlitwę za Rafała i Natalkę. Obydwoje chorują na depresję, Rafała ma też "Zespół Aspergera" co bardzo potęguje objawy depresji. Cierpią, nie chcą żyć. Odwróciły się podczas choroby od Pana Boga. Praktycznie moje dzieci zamknęły się w sobie i spędzają czas w domu. Rafał przerwał naukę - nie dał rady a był jednym z najzdolniejszych uczniów. Zakończył edukację na pierwszej klasie liceum. Natalka opuszcza lekcje i też ma problemy z normalna nauką. My jesteśmy coraz starsi martwimy się o ich życie i powrót do Kościoła. Proszę o objęcie ich modlitwa my z żoną już nie radzimy sobie. Dochodzą kłopoty w własnej firmie, która walczy o przetrwanie. Bardzo proszę o modlitwę wstawienniczą za Rafała i Natalkę oraz za mnie i moją żonę Renatę.
Szczere Bóg zapłać, również będę pamiętał w swojej modlitwie o Siostrach.
Krzysztof

Krzysztof

Imię
Email
Napisz swoją intencje
Zostań orędownikiem, módl się w intencjach diakonii orędowniczej oraz dodawaj intencje bliskie twojemu sercu.
Co tydzień w powierzonych intencjach będzie sprawowana Msza Święta.