Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej

Odnowa, Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam

Szkoła Proroków 2.0

Szkoła Proroków 2.0

Szkoła Proroka 2.0 to seria spotkań, która pomoże wprowadzić uczestników w arkana posługi prorockiej we wspólnocie, zapewni formację stałą już istniejącym diakoniom prorockim oraz da konkretne narzędzia do rozeznawania proroctw zarówno samym posługującym jak również osobom odpowiedzialnym - Pasterzom, Liderom, Animatorom.

Zapisy i dostęp do materiałów znajdziesz tutaj: http://bit.ly/3kMQdMM

Działanie Ducha Świętego we wspólnocie Kościoła objawia się poprzez obdarowanie chrześcijan charyzmatem proroctwa. Kościół zbudowany jest na fundamencie proroków i apostołów. Tak samo jak w pierwotnym Kościele, tak również i w czasach nam współczesnych Bóg nie przestaje prowadzić dialogu z człowiekiem, czy to w bardziej czy mniej spektakularny sposób. Prorocy są tego dowodem. 

Duch Boży, napełniający osoby namaszczone do posługi prorockiej, manifestował swoją obecność przede wszystkim przez moc głoszonego słowa, które wywoływało określone skutki. Doświadczenie Jego obecności przez znaki i cuda zdziałane mocą słowa prorockiego również świadczyło o wybraniu danej osoby i bardzo wyraźnie przypominało o tym, że Bóg jest pośród swego ludu i nigdy go nie opuścił.

Po doświadczeniu Warsztatów Szkoły Proroka z radością informujemy o kolejnej edycji, która adresowana jest do osób formujących się na co dzień we wspólnotach Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym, a także dla tych, którzy pragną zgłębić temat proroctwa. 

Zapisy dotyczą dwóch spotkań, które rozpoczną Szkołę Proroków 2.0 (sobota 30 stycznia i 6 marca). Kolejne spotkania odbędą się w kwietniu, w maju i w czerwcu (szczegółowe daty podamy wkrótce). Uczestnicy Szkoły Proroka 2.0 po drugim spotkaniu otrzymają dostęp do poprzedniej edycji oraz do materiałów, do których wykupili dostęp. Spotkania będą odbywać się na platformie zoom oraz vimeo. Pytania można zadawać bezpośrednio przez platformę zoom lub przez czata na naszej stronie.

Ramowy program spotkania
10:00 - konferencja 1
10:45 - przerwa
11:00 - konferencja 2
11:45 - czas na pytania

Szczegóły wydarzenia

Data 30-01-2021 10:00
Zakończenie wydarzenia 30-01-2021 12:30
Rozpoczęcie zapisów 14-12-2020
Zakończenie rejestracji przez internet 30-01-2021 9:00
Cena / os. 60.00zł

Głoszący

ks. Mateusz Kicka

diec. zamojsko-lubaczowska

teolog, charyzmatyk, autor książek: Proroctwo dzisiaj, Cud - spotkanie Boga z człowiekiem, Modlitwa Wstawiennicza. Teologia i praktyka, autor rekolekcji Szkoła Proroka.

Dostęp do zapisów wymaga posiadania bezpłatnego konta. Zaloguj się na stronie, aby zarejestrować się w tym wydarzeniu.