Katolicka Odnowa w Duchu Świętym Archidiecezji Lubelskiej

Odnowa, Fundacja Nowa Pięćdziesiątnica, Lubelska Szkoła Ewangelizacji Miriam

Orędzie Wielkopostne 2021

Orędzie Wielkopostne 2021

Nasze wspólne świętowanie odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej - Patronki Nowej Ewangelizacji diecezji lubelskiej. Oprócz czasu formacji i wołania o ogień Ducha Świętego, odnowimy zawierzenie złożone w Sanktuarium w 2017 roku. Liderzy, Pasterze i animatorzy w zakrystii mogą złożyć podpis na specjalnie przygotowanym akcie zawierzenia.

Czas, w którym jesteśmy jest właściwym czasem, byśmy jako Kościół pod opieką Maryi wołali jeszcze bardziej o moc Bożego Ducha. W dobre przygotowanie do odnowienia naszego charyzmatu oraz otwarcie na prorocze prowadzenie przygotuje nas ks. Łukasz Plata - kapłan diec. tarnowskiej, znany rekolekcjonistra, od wielu lat związany ze środowiskiem charyzmatycznym.

Ks. Łukasz przygotował dla nas dwie konferencje, które pomogą nam ,,podnieść głowę i nabrać Ducha". Rozeznajemy, że jest to szczególnie potrzebne w tym czasie, gdy relacje oraz spotkania wspólnotowe ulegają ochłodzeniu, a w nasze życie wkrada się lęk.

Spotkanie jest bezpłatne. Możeszw nim uczestniczyć na dwa sposoby:

1) on-line (bez ograniczeń) - w formularzu rejestracyjnym jako formę uczestnictwa należy zaznaczyć ,,spotkanie on-line". Zapisy na spotkanie on-line trwają do samego wydarzenia. Uczestnik otrzyma dostęp do strony, na której będzie mógł korzystać z transmisji.

2) fizycznie w Saktuarium (ograniczona liczba osób) - w formularzu rejestracyjnym jako formę uczestnictwa należy zaznaczyć ,,spotkanie stacjonarne". Aby skorzystać z formy stacjonarnej, należy uzbroić się w cierpliwość, odmówić przynajmniej jedno Zdrowaś Maryjo w intencji koordynacji oraz zaczekać na akceptację rejestracji ;-). Kryterium uczestnictwa związane jest z równomiernym rozdzieleniem wejściówek przypadających na poszczególne wspólnoty naszej diecezji. Osoby zapisane na spotkanie stacjonarne również otrzymają dostęp do spotkania on-line. W razie rezygnacji ze spotkania stacjonarnego prosimy poinformować nas o tej sytuacji (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), po to abyśmy mogli przydzielić wejściówkę innej osobie.

Uwaga! Aby zapisać się na wydarzenie, musisz posiadać bezpłatne konto na naszej stronie. Dopiero po poprawnym zalogowaniu możliwa jest rejestracja w wydarzeniu. Rozstrzygnięcie przydzielenia wejściówek na ,,spotkanie stacjonarne" trwa do 23 lutego wieczorem.

 

PROGRAM, 27.02.2020 - sobota, Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej, ul. Bursztynowa 20

10:00 - modlitwa, zawiązanie wspólnoty - Rada koordynacji Odnowy diec. lubelskiej
10:20 - konferencja - Charyzmatyk w Pandemii. Misja we własnym domu i wspólnocie - ks. Łukasz Plata
11:10 - przerwa (w związku z zagrożeniem pandemicznym organizatorzy nie przewidują kawy oraz posiłku - we własnym zakresie)
11:30 - konferencja - Charyzmatyk w pandemii - Misja w pogańskim świecie - ks. Łukasz Plata
12:15 - Odpowiedź na usłyszane słowo (Adoracja i modlitwa)
13:00 - Eucharystia, przewodniczy i homilię wygłosi bp Adam Bab. Po Mszy odnowienie zawierzenia.

Wydarzenie zostało objęte patronatem Zeszytów Odnowy w Duchu Świętym - oficjalnego czasopisma formacyjnego Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym w Polsce.

Szczegóły wydarzenia

Data 27-02-2021 9:00
Zakończenie wydarzenia 27-02-2021 13:00
Rozpoczęcie zapisów 09-02-2021
Zakończenie rejestracji przez internet 27-02-2021 0:10
Cena / os. Wydarzenie bezpłatne
Miejsce Sanktuarium MB Latyczowskiej

Głoszący

Ks. Łukasz Plata

Dostęp do zapisów wymaga posiadania bezpłatnego konta. Zaloguj się na stronie, aby zarejestrować się w tym wydarzeniu.